.

.

2017 Нова 3D Животинско Деца Ранци Бренд Дизајн Девојка Момчиња Ранец Деца Деца Neoprene Училиште Кеси Градинка Цртан филм Торба

2017 Нова 3D Животинско Деца Ранци Бренд Дизајн Девојка Момчиња Ранец Деца Деца Neoprene Училиште Кеси Градинка

DEN 473.00
DEN 1099.20
-57 %
Од стока

ние сме фабрика директни продажбата,квалитетот на Производот уверување, добредојдовте цел.

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
21cm
Објектот Висина:
26cm
Бренд Име:
BOSEVEV
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
SP006
Главен Материјал:
neoprene
Материјал Состав:
neoprene
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Момчиња
погодни за возраста:
2-6 години
Ранец Употреба:
Shcool ранец
Decolation:
Цртан Филм Печатење
Стилот 1:
студентот ранец
Објектот tpyle:
Секојдневно Ранец,студент училиште
Објектот:
РАНЕЦ
Се однесува на училишниот период:
Предучилишните установи,детски Градинки,Деца,Основно училиште
Животните:
Був;Мајмун;Жирафа;Овци;Верверица;Тигар;Куче;
Пол:
момчињата;девојки
R

Додатоци на производи