.

.

3D Рамо ранец дете за на училиште е Училишниот Ранец Кеси Училишниот Ранец за момчиња Девојка Училиште Торба дете Mochila за деца

3D Рамо ранец дете за на училиште е Училишниот Ранец Кеси Училишниот Ранец за момчиња Девојка Училиште Торба

DEN 1585.00
DEN 1704.00
-7 %
Од стока


Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Состав:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
38cm
Објектот Должина:
28cm
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZIRANYU
Објектот Ширина:
17cm
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
R

Додатоци на производи