.

.

нови 2017 Бебе Девојка Руменило се Зголеми Sequin Шорцеви Девојки Роденден Облека Sequin Дете Партија Шорцеви Розово Злато Glittery Sequin панталони

нови 2017 Бебе Девојка Руменило се Зголеми Sequin Шорцеви Девојки Роденден Облека Sequin Дете Партија Шорцеви

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Од стока


pls белешки : само sequin краток
Елитниот Злато Sequin Шорцеви - памук слонова коска назад со еластична водат корселе. Злато sequins се над врвот сјајна и екстра светкавиот. Подготвени да се носат со било Елитниот прилика. Украсена со сатен лента лак. Корселе не е прилагодлив.
Совршен за ~
Пролет Прослави
Пресече Сесии
Фото Пука
Роденденски Прослави
Пјер
или само затоа што вашиот Sugar Baby сака да искра!
pls запишете бои и големината кога ќе го поставите цел : )
големина на табела : големина S : 0-6months големина M : 6-12months големина L : 12-24months големина XL : 3yrs големина XXL : 4yrs големина XXXL : 5yrs

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Бренд Име:
Z-ЛАИ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZD-SS001
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
боја:
како се покаже слика
Големина:
2XS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL
Возраст:
6months да 8yrs
превозот:
e пакет, кина пост,DHL,Fedex
Пакување:
1pcs 1 opp вреќа
MOQ:
1pcs
R

Додатоци на производи