.

.

Бренд Есен Девојки се Облекуваат Бебето Принцеза Vestido Пролет Деца Чипка Везени Мрежа бал Партија Облека за 4y-10y

Бренд Есен Девојки се Облекуваат Бебето Принцеза Vestido Пролет Деца Чипка Везени Мрежа бал Партија Облека

DEN 622.00
DEN 863.52
-28 %
Од стока


Дете НИ Големина:
8T, 10T, 4T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Декорација:
Вез
Вграден Градник:
No
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Памук,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
lovecity
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Додатоци на производи