.

.

2018 Вистински Побрзаа За Девојка Се Облекуваат За Слободни Превозот Божиќ Shawl И Чипка Стил Деца Фустани За Девојки Свадба Зимска Облека

2018 Вистински Побрзаа За Девојка Се Облекуваат За Слободни Превозот Божиќ Shawl И Чипка Стил Деца Фустани

DEN 786.00
DEN 1247.52
-37 %
Од стока


Децата НИ Големина на Тело, Должина см Биста cm Погоден Висина
cm 4 T(4 Y) 77 58 100 5 T(5 Y) 80 60 110 6 T(6 Y) 83 64 120 7 T(7 Y-8 Y) 89 66 130 9 T(9 Y-10 Y) 92 70 140 ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

Дете НИ Големина:
9T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Екипажот Вратот
Декорација:
Цвеќиња
Број На Модел На:
A1709A136
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
сина црвена
Сезоната:
есен, зима
Стил:
Филм стил cosplay
desgin:
Цвет Девојка Фустани
R

Додатоци на производи