.

.

DB5599 дејв бела есен бебе бебе девојки целосна должина мода лажни две панталони деца деца панталони 1 парче

DB5599 дејв бела есен бебе бебе девојки целосна должина мода лажни две панталони деца деца панталони 1 парче

DEN 1392.00
DEN 2486.40
-44 %
Од стока


Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
DB5599
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Никој
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Целосна Должина
R

Додатоци на производи