.

.

Нови Пристигнување 2017 Лето Памук Hello Kitty Мачка Шарени Девојка се Облекуваат Облека Сет, На Висина од 95-155cm

Нови Пристигнување 2017 Лето Памук Hello Kitty Мачка Шарени Девојка се Облекуваат Облека Сет, На Висина од

DEN 726.00
DEN 907.20
-20 %
Од стока


Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
R

Додатоци на производи