.

.

Нови пристигнување 2018 дете памук панталони еластична сини и бели порцелански основните молив панталони Leggings за девојка Бесплатен превозот

Нови пристигнување 2018 дете памук панталони еластична сини и бели порцелански основните молив панталони

DEN 244.00
DEN 479.52
-49 %
Од стока

Големина Должина Половината предлог висина 2 T 55cm 19*2cm 90-95cm 3 60см 20*2cm 95-105cm 4 65cm 21*2cm 105-115cm 5 70cm 22*2cm 115-125cm 6 75см 23*2cm 125-135cm
На мало со нови 2014 сонцето цвеќиња Девојка Leggings Симпатична Децата панталони бонбони боја Бесплатен Превозот Есен-лето За Девојки Молив Панталона US$ 8.99 /парче
2014 Лето НОВИ деца т-маица девојка момче кратки ракави бебе облека деца памучна облека намали куче Т-маица основните кошула деца блузи US$ 9.99 /парче
бесплатен превозот 2013 пролет и есен девојки' чипка vivi фустани принцеза се облекуваат децата секојдневен облека нова мода зима се носат US$ 17.99 /парче
2013 есен зима долна облека девојки turtleneck згусне памук основните чипка бисер кошула девојка џемпер дното кошули 5pcs/многу US$ 96.99 /многу
5 парчиња / многу
2014 НОВА Пролет Есен Мало Деца Блузи Цртан филм Долги Ракави Т кошула Деца, Девојки и Момчиња т кошула /деца т кошула Дрво превозот US$ 9.99 /парче
2014 година НОВИ Новина chothing Магија дуксери ранец и Т-маица деца Променлива грб и кеси Бесплатен превозот погоден за носене торба TST0001 US$ 14.99 /парче
Бесплатен превозот 2014 лето девојките чипка bowknot биг цвет здолниште Туту Tull Танцување Партија Деца ја красеше Т-маица+здолниште трговија на големо 4sets US$ 43.99 /многу
4 парчиња / многу
бесплатен превозот 2013 пролет и есен девојки' чипка фустани принцеза се облекуваат децата секојдневен облека нова мода бебе зима се носат US$ 19.99 /парче
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Кликнете на вашата тастатура и да го испрати, така лесно.
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 stars Please не остави негативни повратни информации лесно.
Ако сте бот задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение во кратко време.
Ние ќе ги направи сите можни напори да ви ги задоволи со вашето купување.

R

Додатоци на производи