.

.

VIMIKID Девојки Облека се Облекуваат 2017 Есен Новиот О-вратот Цртан филм Долги Ракави Памук Коленото Фустани за Девојки Облека на Децата се Облекуваат

VIMIKID Девојки Облека се Облекуваат 2017 Есен Новиот О-вратот Цртан филм Долги Ракави Памук Коленото Фустани

DEN 363.00
DEN 382.56
-5 %
Од стока


VIMIKID Девојки Облека се Облекуваат 2017 Есен Новиот О-вратот Цртан филм Долги Ракави Памук Коленото Фустани за Девојки Облека на Децата се Облекуваат
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлина

R

Додатоци на производи