.

.

2017 Нови Лето Секојдневен носат женски БЛУЗИ + Макси Долги Здолништа Облека Поставите Одговараат Девојки ја красеше Модните носат headband+ремени 4pcs/set

2017 Нови Лето Секојдневен носат женски БЛУЗИ + Макси Долги Здолништа Облека Поставите Одговараат Девојки ја

DEN 425.76
Од стока

големина должина на ракав биста здолниште Половината 2 34 32 27 44 20*2 3 38 34 28 48 21*2 4 40 36 29 52 22*2 5 42 38 30 56 23*2 6 44 41 31 60 24*2
7 46 44 32 64 25*2
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлина

R

Додатоци на производи