.

.

Hight Квалитет 2017 Девојка Принцеза се Облекуваат Децата Шупливи Чипка Принцеза се Облекуваат Децата Протекување Рамо Фустани Бебе Девојка Партија Облечи

Hight Квалитет 2017 Девојка Принцеза се Облекуваат Децата Шупливи Чипка Принцеза се Облекуваат Децата Протекување

DEN 645.00
DEN 700.80
-8 %
Од стока


Големина
Должина
Биста
Погоден Висина
6(120)
64cm
74cm
120cm
8(130)
68cm
78cm
130cm
10(140)
73cm
83cm
140cm
12(150)
78cm
88cm
150cm
14(160)
83cm
93cm
160cm

R

Додатоци на производи