.

.

Kindstraum 2018 Нов Дизајн Деца Шарени Фустан со Врвен Квалитет Деца Памук Лак бал Секојдневен Bottons Фустан за Девојки,RC1292

Kindstraum 2018 Нов Дизајн Деца Шарени Фустан со Врвен Квалитет Деца Памук Лак бал Секојдневен Bottons Фустан

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %
Од стока


Големина Вовед НАС Големина CN Големина на Единица Должина Градите Ракав Висина 4 T 110 см 56 62 36 100-110 инчен 22.0 24.4 14.2 cm 6 T 120 cm 61 66 39 110-120 инчен 26.0 24.0 15.4 cm 8 T 1310 cm 65 70 42 120-130 инчен 25.6 27.6 16.5 cm 10 T 140 см 70 74 45 130-140 инчен 27.6 29.1 17.7 cm 12 T 150 см 74 78 51 140-150 инчен 29.1 30.7 20.1 cm 14 T 160 см 79 82 54 150-160 инчен 31.1 32.3 21.3 cm
Висината е за повикување само.
Ве молиме љубезно дозволете 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
Ако не сте задоволни со предмети што ги примате, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се отвори спорот.

R

Додатоци на производи