.

.

ЗАКОНСКА Нови Пристигнување Типичен Стил Деца Секојдневен Чевли на Синтетички Момчиња Трчање Кука & Јамка Девојки Мода Патики Чевли

ЗАКОНСКА Нови Пристигнување Типичен Стил Деца Секојдневен Чевли на Синтетички Момчиња Трчање Кука & Јамка Девојки

DEN 874.00
DEN 1560.00
-44 %
Од стока


Kindest и Важни Информации :
Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери нозете должина (од пета до пети), а потоа треба да се обрне повеќе внимание на нашата големина на табела. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата големина на табела. Конечно, може да одлучи што големината ќе го купите.
Нашата Компанија
Ние сме чевли производителот од 1995 година
Нашите Производи
Ние може да ви понуди qualit чевли кои се producted
од страна на нашите квалификувани работници со нивните врвен техника.
Бенефиции ќе добиете
1.Може да се купи нашиот квалитет чевли со многу конкурентна цена
2.Ние би можеле да се воспостави добри односи едни со други и да станат добри пријатели засекогаш.
Плаќање
1.целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html, тоа може да ви помогне.

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Возраст Опсег:
6T,9T,4T,10T,7T,8T,5T
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Горниот Материјал:
Синтетички
Сезоната:
Пролет & Есен
Бренд Име:
Законска
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Уметност.нема.:
34469
Стил:
Секојдневен Чевли На Децата
R

Додатоци на производи