.

.

Нови Деца ролери чевли ролери мажите и жените двојно тркала детски чевли на тркала деца чевли единствен код Девојка чевли

Нови Деца ролери чевли ролери мажите и жените двојно тркала детски чевли на тркала деца чевли единствен код

DEN 670.00
DEN 892.80
-25 %
Од стока


превозот
Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
време на испорака
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS, FEDEX, итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. формат како што следува може да се земе како референца.
Превозот Начин и Време на Испорака Кина Пост 15-60 работни дена DHL 3-10 работни Дена ЕМС 15-25 работни дена Fedex 5-15 работни дена Epacked 20-25 работни дена
за враќање
1. Дали вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцели
или целосно враќање на средствата.
2. Ако вашиот парцела се губи или не се примени во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата.
повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек "5 звезди" , тоа е
нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Откако ќе ја добиете вашата парцела, проверете pls
квалитетот и квантитетот, ако најдете било какви проблеми, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни испрати фотографии , ние ќе се реши
тоа побрзо. Никакви проблеми, само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред да комуницира со нас ако ви се исполнат
проблеми. Само контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу!
Ако ви се исполнат со прашања : парцели се уште е на пат; има некои квалитетот, како кај производите; постои некој
квалитетот, како кај производите; има помалку време да добијат парцели итн. Pls контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши вашиот про-
blems во првиот момент. Оставете neutal или негативни повратни информации не можам да ти помогнам нешто, па pls контактирајте со нас
пред да ја напушти neutal или негативни повратни информации .

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
ROMIRUS
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Затворање Тип:
Еластична бенд
Функција:
Запалени
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Лизга-На
тркала тип:
двојно тркала
R

Додатоци на производи