.

.

Деца Девојчиња Момчиња Еден Чевли Везови Пеперутка Деца Секојдневен Чевли На Еластична Бенд Студентите Рамни Чевли Розова Црна Големина 27-37

Деца Девојчиња Момчиња Еден Чевли Везови Пеперутка Деца Секојдневен Чевли На Еластична Бенд Студентите Рамни

DEN 724.00
DEN 953.28
-24 %
Од стока


СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !!
ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!
Само високо квалитетни производи се покажа во оваа продавница .
Ние веруваме дека ќе ви се љубовта. значи ние се осмелуваат да се направи таков ангажман.
Answer : ___________________________ NOTE :
Како да се избере правилната големина : 1, на Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина! 2, големината стандарди од различни земји и различни производители се различни,нога должина е единствен критериум за избор на големина. 3, Нога должина не е insole должина,и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално Insole должина = нога должина +0.5 cm~1 cm 4, ве Молиме внимателно да ги измери вашиот деца нога должина или insole должина
5, Ако нивните нозе се некако масти,ве молиме изберете една големина поголема. Ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас.
Евра/CN големина НАС големина Insole Должина/cm 27 9 16.2 28 9.5 16.8 29 10 17.5 30 10.5 18.2 31 11 18.9 32 11.5 19.5 33 12 20.2 34 12.5 20.9 35 13 21.6 36 13.5 22.2 37 1 22.8
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Чевли Големина:
1, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Возраст Опсег:
6T,9T,14T,4T,13T,12T,10T,>14T,11T,7T,8T,5T
Бренд Име:
Aiqingsha
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
TPR
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Анти-Лизгава
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
есен пролет
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Еластична бенд
Боја:
Црвена, Црна, Жолта, Розова
Ѓон:
Гума
Пол:
машки и женски
Акции тип:
Целата еден
Погоден за век:
Деца
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен
R

Додатоци на производи