.

.

Најновите MB Ѕвезда C5 SD Conenct c5 со лаптоп cf30 Toughbook дијагностички КОМПЈУТЕР со mb ѕвезда c5 најнов софтвер 2018.03 hdd за sd c5

Најновите MB Ѕвезда C5 SD Conenct c5 со лаптоп cf30 Toughbook дијагностички КОМПЈУТЕР со mb ѕвезда c5 најнов

DEN 38352.00
Од стока

Поддршка Автомобили По 2000 Година 4.
Ако сте од Бразил,мора да се обезбеди CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ)за нас. 1pc x C5 Мултиплексер 2.Ве молиме да биде добро забележи. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза поддржуваат безжичен дијагноза; 2.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака.Тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.15-30 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот.Ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање превозот цена во рок од 10 дена. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3.Ве молиме изберете ЕМС. Поддржани Мулти-Јазик : Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески 3. 1pc x Lan Кабел 7. 1pc x cf30 лаптоп 4g втора рака
Љубезно ве молиме имајте на ум!!!
1.Песната Не ќе им се даде на клиентите по стоката била испратена.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
2,ве Молиме да ни остават пораки ако имате било какви посебни барања за дозвола. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10. Мултиплексер сега го користите Lan кабел за да го поврзете 4. 1pc x 14 PIN Кабел 5. Ве молиме не ја вметнете батеријата за c5, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил
2.Значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен
со политика и да ни кажете што е најдобро. Таа поддржува wifi и lan, тоа ќе бидат тестирани пред превозот
MB SD Поврзете C5 : Нова MB Компактен 5 Карактеристики 1.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
Ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот.Тоа не е најдобар начин да се реши проблемот.Така што можете да го избегнете да плаќаат висок данок.И тогаш може да не го потпише превозот сметка.000 пати се повлече приклучокот, постабилна; 5.
Контактирајте Со Нас
Во нашата канцеларија се часа
24hours 7days onlline услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е на адресата.Ви благодариме за вашето разбирање.
Колку што ние знаеме,Франција и Турција имаат строги увоз политика.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС. 1pc x 38 PIN Кабел 4.Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга
најнов софтвер во hdd 320 GB hdd
1) Мулти-Јазици
Англиски, Кинески, Чешки, Дански, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски,Полски,Португалски,Романски,Руски,Српско,Словачки,Словенечки,Шведски, Турски
CF30 лаптоп 4g втора рака екран на допир
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.
MB SD C5 Пакет Листа 1. Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или опис. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3.Во спротивно ние сите ќе изјават 45% од единечната цена(околу$100-$300)за да се спаси данок.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина.Ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката ,пакувањето, цената,извоз и даноци. 1pc x 8 PIN Кабел 6. 1pc софтвер во hdd 8.
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure тоа што работат во добри услови!
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Име На Модел:
mb ѕвезда c5
Специјални Функции:
WIFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
моќност:
5w
Материјал Тип:
Железо
Тип На Објект:
Механички Тестери
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Тежина:
6kg
Напон:
12v 24v
Објектот Ширина:
43inch
Објектот Должина:
33inch
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
34inch
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
2 години
R

Додатоци на производи