.

.

Најновите Fgtech Galletto 4 Мастер V54 0475 ЕУ Верзија ЕКУ Чип Тунинг Алатка Fgtech Фирмверот 0475 го Отклучите Верзија Работа Автомобил Камион

Најновите Fgtech Galletto 4 Мастер V54 0475 ЕУ Верзија ЕКУ Чип Тунинг Алатка Fgtech Фирмверот 0475 го Отклучите

DEN 2172.00
DEN 2172.48
-0 %
Од стока

xx Мерцедес 2200 CDI Читај/пишувај, Проверката на 09/12 Simos PCR2.5 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 01/12 OBD возачот VA-G Sim-os 3xx Подигање на владата 29 F400 C167 Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 9. ПРЕПРАТЕНА 0475 ЕУ Верзија Поддршка : Win XP / Win7 32bit и 64bit / Vista.1 НОВ JTAG - BDM - MOTOROLA - FREESCALE - НОВА JTAG RENESAS Freescale РЕК " 5553/5554/5565/5566 NEXSUS ПОРТА Нови IAW MJD 8 F2 Mair 8 GMF Нови Delphy DCM3.0 Дизел ЕКИ RF7x Читај/пишувај, Проверката на 09/12 OBD возачот за Sim-os 10.10 ST10 F275 RX-TX Режим 06/12 Проверката признание за Denso Субару Три-бидејќи тие 06/12 Подигање Мицубиши MH7203 Hyundai 06/12 Проверката признание за Denso Ниш-сан L200 06/12 Проверката признание за Denso Ниш-сан X-Trail 06/12 OBD возачот Оп-ел Simtec75 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 05/12 OBD возачот Порше SDI3 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 05/12 Corvette Комунални МОЖЕ за промена VIN, Кодот се Усогласат, Бришење Грешки 05/12 Corette Комунални VPN за промена VIN, Код за Усогласување, Бришење на Грешки 05/12 OBD возачот Reault SID305 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 05/12 OBD возачот Masrati ME9 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 04/12 Алатка за Подигање Hitaci Фаза 3 04/12 Алатка за Подигање Hitaci Фаза 2 04/12 OBD возачот Fi-во ME17.1 К-линија Читај/пишувај, Проверката на 11/11 JTAG MPC55xx 10/11 Нова лозинка Triore Tprot V08-10 10/11 OBD возачот на Рено Val-ем V40, Читај/пишувај, Проверката на 10/11 AUD Рен-esas 10/11 Подигање Рен-esas .6 TDI Читај/пишувај, Проверката на 08/12 RSA признавање Peugeot Bip-по 08/12 RSA признавање Citroen Ne-mo 08/12 OBD возачот Возачот за пишување Бош EDC16 C34/5 Peugeot Bip-по Читај/пишувај, Проверката на 08/12 OBD диск Драјвер за пишување Бош EDC16 C34/5 Citroen Ne-mo Читај/пишувај, Проверката на 07/12 OBD возачот Del-јзу DCM3.xx МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 01/12 OBD возачот Ford Del-јзу DCM3.6 TDI Отклучување на Багажникот Алатка за Читање/Запишување EEPROM 09/12 OBD возачот Sim-os PCR2. НОВО за VAG SIMOS PCR2.7 Ки-а и Hyundai 07/12 Подигање Visteon ST10 F275 RX-TX Режим 07/12 Подигање ME7.7 Ssangyong 07/12 Проверката признание за DCM3. FGTech Galletto 4-Мајстор овој нов систем, се развива со голема брзина USB2 технологија е најбрзиот и најсигурен производ на пазарот, тоа е лесно да се инсталира и се користи од страна на секој.1 Подигање на владата 29 F400 C167 Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 33 К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 32 К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 3 PG К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 3 PE К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 3 PD К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 3 PC К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 3 PA К-линија сериски Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 9.Fgtech 0475 ЕУ Верзија Описи : 1. MCU, EEPROM , Реле, Отпор, Led, Лемење , Pin, Capacitor овие сите се коригира 2. Верзија : Фирмверот 0475 , Софтвер V2012.31 МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 04/12 Подигање Мицубиши за L200 MH8102 F 03/12 Подигање Мицубиши за Lan-cer ЕВО MH7202 03/12 Fi-во MJ8 DF МОЖЕ да Сериски Инјекторите 03/12 Fi-во MJ8 DF МОЖЕ да Сериски Инјекторите 02/12 OBD возачот Fi-во MJ8 DF МОЖЕ да Читај/пишувај, Проверката на 02/12 OBD возачот Fi-во MJ8 DF К-линија Читај/пишувај, Проверката на 02/12 OBD возачот на Мерцедес Del-јзу CRD2.6 Еки Господар и ЕКИ Роб Читај/пишувај, Проверката на 10/12 OBD возачот за Fi-на/Al-фа/Lan-циа Twi-nair/Mult-iair 8 GMF и 8 GSF Читај/пишувај, Проверката на 10/12 OBD возачот за Mazda 5, Mazda 6 2. ПРЕПРАТЕНА 0475 ЕУ Верзија Додава многу повеќе и понови возила и ЕКИ протоколи од ПРЕПРАТЕНА 0386 4. Systerm Бара : Windows XP/Vista/Win7 32bit & 64bit 5. Добро работат со OBD / BDM / Boot / Три основни 3.
Најновите Fgtech Galletto 4 Мастер V54 0475 ЕУ Верзија ЕКУ Чип Тунинг Алатка Fgtech Фирмверот 0475 го Отклучите Верзија Работа Автомобил Камион
Која е разликата помеѓу Fgtech 0475 ЕУ Верзија и FGTECH ПРЕПРАТЕНА 0386(старата верзија) : 1.0 Дизел ЕКИ RF8x Читај/пишувај, Проверката на 10/12 OBD возачот за Mazda 5, Mazda 6 2.1 Подигање на владата 29 F400 C167 Читај/пишувај, Проверката на 12/11 OBD возачот VA-G Sim-os 7.

боја:
ПРЕПРАТЕНА 0386 Верзија, ПРЕПРАТЕНА 0475 Верзија
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Електронски:
No
Објектот Ширина:
10inch
моќност:
W
Хардвер Верзија:
0475 Европа Верзија
Име На Модел:
Fgtech Galletto V54 0475 Европа Верзија
Бренд Име:
XTYDIAG
Верзија На Софтвер:
V2012.02
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Напон:
V
Тип На Објект:
Моторот Аналитичар
Објектот Должина:
15inch
Име на производ:
Fgtech Galletto V54 0475 Европа Верзија
Примена:
Работа мотоцикли, Морски, Автомобил, Камион
Тип На Објект:
ЕКУ Чип Тунинг Алатка за & ЕКИ Програмер
Верзија На Firmware:
0475 Верзија
функција 1:
Додадете повеќе автомобил и ЕКИ од стариот fgtech
Бара Systerm:
Windows XP/Windows 7 32bits/Windows 7 64bits
Карактеристика 2:
Европа Верзија
Верзија На Софтвер:
Најновите V2012.02
Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Германски, Чешки, Португалски, Турски
Гаранција:
3 Години
R

Додатоци на производи