.

.

дијагностички алатка супер mb ѕвезда c5 за bmw icom следен со лаптоп x201t (i7 4g) со софтвер 1tb 2in1 hdd извршите брзо подготвен е да употребува

дијагностички алатка супер mb ѕвезда c5 за bmw icom следен со лаптоп x201t (i7 4g) со софтвер 1tb 2in1 hdd

DEN 50854.08
Од стока

13 ISTA-СТР 3.

Објектот Ширина:
55inch
Специјални Функции:
WIFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
8kg
моќност:
5w
Име На Модел:
2IN1
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Железо
Тип На Објект:
Механички Тестери
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Напон:
12v 24v
Електронски:
Yes
Објектот Должина:
45inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
верзија:
најновите
боја:
како се покаже
HDD:
1TB
mb ѕвезда c5:
2018.03
за bmw icom следниот:
2018.03
е прилагодена?:
Yes
R

Додатоци на производи