.

.

5pcs Квалитетот На+++ Најновите OBD 2 Y Splitter Продолжување Кабел OBD2 16PIN Машки да се Женски ELM327 Електронски Wire Конектор

5pcs Квалитетот На+++ Најновите OBD 2 Y Splitter Продолжување Кабел OBD2 16PIN Машки да се Женски ELM327 Електронски

DEN 801.00
DEN 889.44
-10 %
Од стока


3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Сите вратени предмети ТРЕБА ДА БИДАТ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3) Ние и ветуваме ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

R

Додатоци на производи