.

.

прав агол 16 Pin Продолжување Машки да Dual Женски Y Конектор Кабли OBD OBDII OBD-II OBD2 М за да 2F Y-кабел

прав агол 16 Pin Продолжување Машки да Dual Женски Y Конектор Кабли OBD OBDII OBD-II OBD2 М за да 2F Y-кабел

DEN 3744.00
DEN 4159.68
-10 %
Од стока


2)Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ,Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
OBDII OBD-II OBD2 OBD 2 16 Pin 16 Pin Машки Да Двојна Y-Кабел Женски Десен Агол Продолжување Дијагностички Алатка Адаптер Конектори за Кабелот
Сите други количина можете да кликнете тука :
Добредојдовте во мојата продавница! : )
Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари.
2) Сите вратени предмети ТРЕБА ДА БИДАТ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3) Ние и ветуваме ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ви благодариме за разбирањето!
Имаат одлично време за шопинг!.Дека cargos ако ние одбележуваме бесплатен превозот, нема повеќе товар такса потоа, само потсети дека за inporting товари, ќе треба да платите данок на царината во вашата земја, кој надоместок ќе биде во ваша надлежност,
база на Царинските политики во вашето место.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ СМЕ во МОЖНОСТ ДА ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

R

Додатоци на производи