.

.

2 парчиња 16 Pin Продолжен OBD II Splitter Машки Адаптер за Двојна Женски Y Конектор Кабел OBD2 extender интерфејс линија

2 парчиња 16 Pin Продолжен OBD II Splitter Машки Адаптер за Двојна Женски Y Конектор Кабел OBD2 extender интерфејс

DEN 321.00
DEN 356.16
-10 %
Од стока

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!
Должина : околу 30cm
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект, но понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси.
2 парчиња OBD 2 OBD-II OBDII OBD2 16 pin Splitter Продолжување Y-Кабел 1 Машки 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ., ве молиме почекајте трпеливо ако изразат брзина бавно случајно : )
5)ако ви се допаѓа да се избере HK пост,Aramex,или Sglogistics, ве молиме контактирајте ме,превозот цената треба да бидат различни, јас ќе се прилагоди на плаќање за вас. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ,Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ви благодариме за разбирањето!
Имаат одлично време за шопинг!.

R

Додатоци на производи