.

.

5pcs OBDII OBD-II OBD 2 OBD2 Продолжување Кабел Y Splitter J1962 Машки Да Тројно Женски 16 Pin 16P Дијагностички Конектор

5pcs OBDII OBD-II OBD 2 OBD2 Продолжување Кабел Y Splitter J1962 Машки Да Тројно Женски 16 Pin 16P Дијагностички

DEN 1116.00
DEN 1239.36
-10 %
Од стока

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Секој објект е тестиран пред да го испратите на нашите клиенти за да бидете сигурни дека тоа може да биде оперативен во добра состојба, во, за жал, вие не добиваат целосна товар или добар квалитет на производот, не грижете се, ме контактира што поскоро, ние ќе дознаете проблемот, ги реши за вас, ако тоа е наша грешка, ние ќе преземе соодветни мерки, целосна наплата, или да испраќате нови товари за вас.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ СМЕ во МОЖНОСТ ДА ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере.Дека cargos ако ние одбележуваме бесплатен превозот, нема повеќе товар такса потоа, само потсети дека за inporting товари, ќе треба да платите данок на царината во вашата земја, кој надоместок ќе биде во ваша надлежност,
база на Царинските политики во вашето место. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
OBDII OBD-II OBD2 OBD 2 Splitter Продолжување Y-Кабел 1 Машки 3 Женски 16 Pin 16 P Дијагностички Конектор
Сите други количина можете да кликнете тука :
Добредојдовте во мојата продавница! : )
Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

R

Додатоци на производи