.

.

16 pin OBDII OBD2 OBD-ii OBD 2 Splitter Продолжување Конектор Машки да Dual Женски Y-Кабел 25pcs/многу

16 pin OBDII OBD2 OBD-ii OBD 2 Splitter Продолжување Конектор Машки да Dual Женски Y-Кабел 25pcs/многу

DEN 3888.00
DEN 4319.52
-10 %
Од стока


Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ СМЕ во МОЖНОСТ ДА ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
1) Драг пријател,ве молиме имајте во предвид дека ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!
Должина : околу 15cmx2
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Сите вратени предмети ТРЕБА ДА БИДАТ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3) Ние и ветуваме ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ., ве молиме почекајте трпеливо ако изразат брзина бавно случајно : )
5)ако ви се допаѓа да се избере HK пост,Aramex,или Sglogistics, ве молиме контактирајте ме,превозот цената треба да бидат различни, јас ќе се прилагоди на плаќање за вас.
Ви благодариме за разбирањето!
Имаат одлично време за шопинг!.

R

Додатоци на производи