.

.

JIAJIALE Песна автомобил блескав трката автомобил DIY авто-собранието LED светилките светлосен песна автомобил во играчка возило детски играчки подароци

JIAJIALE Песна автомобил блескав трката автомобил DIY авто-собранието LED светилките светлосен песна автомобил

DEN 806.00
DEN 1679.52
-52 %
Од стока


JIAJIALE Песна автомобил блескав трката автомобил DIY авто-собранието LED светилките светлосен песна автомобил во играчка возило детски играчки подароци Опис : Материјал : пластични Боја : Multicolor трката е флеш во темно возилото треба да биде опремено со 1 АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени) Карактеристики : Мулти функција трансформација песна, според песна трансформација што треба, на патеката има сини и црвени LED светла, и автомобилот е случајно се издадени. Песна автомобил и железнички сите додатоци бои се испраќаат по случаен избор

Почитувани купувачи, Ако пакетот е прекината и производот е штета, можете да фотографирате кога ќе се примени,тогаш контактирајте со нас пред се потврдува испорака, ние може да се вратат или испраќање на производот.Па ве молиме да не даде негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Навистина го цениме вас.

Карактеристики:
Diecast
Пластични Тип:
ABS
Брод/Поморски Брод:
Други
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JIAJIALE
Тип:
Автомобил
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
04
Предупредување:
не е за деца под 3 години
боја:
multicolor
Карактеристики:
Образовни, Слот, Светкави
R

Додатоци на производи