.

.

MASiKEN Складирање Случај за Logitech UE се ТРКАЛААТ Крајната Уши 360 Bluetooth Безжична Говорникот Отворено Ракав Заштитна Торба Торбичка

MASiKEN Складирање Случај за Logitech UE се ТРКАЛААТ Крајната Уши 360 Bluetooth Безжична Говорникот Отворено

DEN 619.00
DEN 651.84
-5 %
Од стока

modname=ckeditor
Се носат на Патување за Чување за Logitech UE се ТРКАЛААТ Крајната Уши 360 Bluetooth Безжична Говорникот Отворено Ракав Заштитна Торба Торбичка
Карактеристики : Лесно да се носат Надворешна Заштита на вашиот ТРКАЛААТ Крајната Уши 360 надвор од Гребнатини. Shockproof со Внатрешен Пена соочи Лесен пристап до вашите звучници со Патент отворањето Со рачка, можете да носат вашата ТРКАЛААТ Крајната Уши 360 лесно Материјал : Полу-Тешко ЕВА
Пакување Вклучува : 1* Чување ( Говорникот не се вклучени )

Бренд Име:
MASiKEN
Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
EBSC055
Тип:
Тешко Торба
Пакет:
No
Тип:
Тежок случај
погоден:
за Logitech UE се ТРКАЛААТ
R

Додатоци на производи