.

.

Нови Стп Кожа Камера Случај Торба Половина Тело За Canon 6D Mark II 6D II Дното Камера Отстранлив Капак на Батеријата

Нови Стп Кожа Камера Случај Торба Половина Тело За Canon 6D Mark II 6D II Дното Камера Отстранлив Капак на

DEN 417.12
Од стока


Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се стави во батеријата, без да се отстрани база Боја : црна, светло кафеава. кафе Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon EOS 6 D Mark II Дигитална камера Пакет, вклучувајќи : 1* компјутери половина случај Забелешка : ако ви треба повеќе и трговија на големо , pls ме контактирате со whatsapp или skype, јас ќе ви даде добра цена .


Тип:
Тешко Торба
Број На Модел На:
6D II Пол случај
Пакет:
Yes
Материјал:
кожа
Бренд Име:
AYdgcam
Додатоци Тип:
половина bady
боја:
црна, кафеава, кафе,
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
За Canon 6D Mark II
R

Додатоци на производи