.

.

Камерата Случај Торба за Sony Алфа HX400 NEX-7 И NEX-6 NEX-5T NEX-5N NEX-5R NEX-5 NEX-3N NEX-F3 NEX-C3 NEX-3 Компактен Систем

Камерата Случај Торба за Sony Алфа HX400 NEX-7 И NEX-6 NEX-5T NEX-5N NEX-5R NEX-5 NEX-3N NEX-F3 NEX-C3 NEX-3

DEN 654.00
DEN 703.68
-7 %
Од стока


Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Видео камера DV Камера Торба
Бренд Име:
HuWANG
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Материјал:
Полиестер
Бои:
Црно / Сино / Роуз
R

Додатоци на производи