.

.

Видео камера DV Камера Случај Торба За Sony HDR-PJ675 CX610 CX405 PJ410 PJ820E CX610E PJ670 CX240E CX450 PJ610E PJ350E PJ240E PJ410

Видео камера DV Камера Случај Торба За Sony HDR-PJ675 CX610 CX405 PJ410 PJ820E CX610E PJ670 CX240E CX450 PJ610E

DEN 553.00
DEN 594.72
-7 %
Од стока


Опис На Производот :
Сосема нов.
Висок квалитет и добра се справи со чувство.
Има прилагодливи dividers во комората.
Погоден за различни видео камера и DV модели.
Целосно поместена shockproof дизајн може да се заштити вашиот видео камера или DV ефикасно.
Тоа вклучува рамо, рака, кој е удобен за носење.
тежина : 209g
Боја : Сина
Големина : 170 x 100 x 120 mm
За Panasonic V100 V110 V130 V160 V180 V250 V270 V380 V550 M W580 M DV... За Sony PJ670 PJ675 PJ240 PJ350 PJ410 CX400 CX405 CX610 E 30 E、40 E、60 E、65 E、47 E、87 E SX60 E SX40 E CX12 E CX100 E CX150 E CX270 CX290 XR100 E XR500 E XR520 E SR80 E SR10 E SR11 E SR12 E...
За Sony HDR-PJ675 CX610 CX405 PJ410 PJ820 E CX610 E PJ670 CX240 E CX450 PJ610 E PJ350 E PJ240 E PJ410 За Canon DV... ( Забелешка : ве Молиме изберете во зависност од DV големина )
Пакет содржи :
1 x видео камера Камера DV Торба
1 x Треба да Рака

Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Испорака :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Ви благодариме за разбирањето! Видео камера DV Камера Случај Торба За Sony HDR-PJ675 CX610 CX405 PJ410 PJ820 E CX610 E PJ670 CX240 E CX450 PJ610 E PJ350 E PJ240 E PJ410

Бренд Име:
HuWANG
Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
ЕВА
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
Видео камера DV Камера Случај
Бои:
Црна / Сина
R

Додатоци на производи