.

.

Камера за Видео Торба Случај За Canon 700D 650D 600D Силикони Случај Гума Камера случај Заштитна Тело Покрива Кожата За Canon Камера Торба

Камера за Видео Торба Случај За Canon 700D 650D 600D Силикони Случај Гума Камера случај Заштитна Тело Покрива

DEN 865.00
DEN 930.24
-7 %
Од стока


Fertures :
Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал.
Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера.
Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно.Добро чувство на допир.
тоа е Силиконска производство Компатибилен Со Канон D700 D650 D600
Пакетот вклучува :
1 x Силикони случај
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Испорака :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Ви благодариме за разбирањето! Вистинска Кожа Половина Поставите Покрие Случај За Canon Powershot G7 X Марко 2 G7 X II G7 X2 G7 X Mark II Камера Половина Тело Случај Вистински Leathe

Боја:
ЗА 750D, ЗА 650D, ЗА 600D
боја:
Црна, ЖОЛТА, ArmyGreen
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Силиконски Случај Гума Камера случај
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
HuWANG
Додатоци Тип:
Заштитна Тело Маска
R

Додатоци на производи