.

.

СТП Кожа Видео Камера Случај Торба за Canon EOS M EOS М2 EOSM Камера Торба Покрие со Рака

СТП Кожа Видео Камера Случај Торба за Canon EOS M EOS М2 EOSM Камера Торба Покрие со Рака

DEN 671.52
Од стока


Овој висок квалитет на СТП кожа камера торба е посебно дизајниран за Canon EOS M EOS М2
тоа може да се заштити камера од испакнатините, нечистотија и нула, итн. Со модерен и благородна дизајн, мора да се љубовта.
Спецификација :
Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и удобно
Пред капа на случај може да се одвои, лесен за употреба.
Со камерата на рака, тоа е лесно да се носат.
Со стандардна тема, тоа може да се монтира на планината tripod
Спецификации :
Погоден за : Canon EOS M EOS-М2
Материјал : кожа СТП
Пакетот Вклучува :
СТП Кожа Камера Случај x1
Рамо Кожа за на Рака x1

Тип:
Тешко Торба
Број На Модел На:
eos m
Материјал:
кожа
Бренд Име:
VILTROX
Пакет:
No
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
R

Додатоци на производи