.

.

Lightdow Големи Димензии 32cm x 22cm x 7cm Заштитна Патување Складирање торбичката за Случај за GoPro HD Херој Камера 2 3 3+ 4 5 SJ4000/SJ6000

Lightdow Големи Димензии 32cm x 22cm x 7cm Заштитна Патување Складирање торбичката за Случај за GoPro HD Херој

DEN 619.20
Од стока

Lightdow Големи Димензии 32cm x 22cm x 7cm Заштитна Патување Складирање торбичката за Случај за Go Pro HD Херој Камера 2 3 3+ 4 SJSJ4000/SJ6000 Опис : Чувајте ги вашите Go Pro и додатоци за безбедна и уредна во овој заштитен случај. Со сите додатоци потребни за да се направи најмногу од вашиот Go Pro камера, држејќи ги сите среди и заштитени може да биде болка, тоа е зошто овој случај е дизајниран да се одржи вашите Go Pro камера, 2 батерии, Bac Pac, SD Картичка, Домување врати, месеци и кабли. Тој исто така одговара на нашите Рачни Monopods, и Veho Timelapse уред, и многу други додатоци. Ова е најдобро решение за заштита на Go Pro Херој Камера во екстремни временски услови и состојба. Со засилен пластика надворешниот случај и не-деформира внатрешна Styrofoam да се направи највисоко ниво на заштита. Спецификации : Точка Име : Заштитни Случај Торба (Големи димензии) Тежина : 480g Димензија : 32cm*22cm*7cm Материјали : Најлон, Засилен Пластика,Styrofoam предмети Тежина вклучувајќи Пакет : 520g Како да го Користите : торба содржи различни Styrofoam простор за различни Go Pro Додатоци. Можете да ставите било какви додатоци во собата. Пакетот Вклучува : Gopro Заштитни Случај Торба (Големи) x 1 Забелешка : Accesssories и Камера не се вклучени.

R

Додатоци на производи