.

.

Убаво Камера за Видео Торба За Canon EOSM10 EOS M10 15-45mm 55-200mm Камера случај Заштитна Тело Покрива Кожата

Убаво Камера за Видео Торба За Canon EOSM10 EOS M10 15-45mm 55-200mm Камера случај Заштитна Тело Покрива Кожата

DEN 527.52
Од стока


Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се devided во база и назад залив Боја : црна, Кафе, Веѓата, Бела , црвена Роза Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon EOS M10 Camer Пакет, вклучувајќи : 1*камера случај 1* Рака


R

Додатоци на производи