.

.

Јапонски стил Краток Солидна Боја Керамички Дома Големи Супа Глупак Боул Зеленчук Чинија Шпагети Чинија со Лажица Леќата Јадење Weidie

Јапонски стил Краток Солидна Боја Керамички Дома Големи Супа Глупак Боул Зеленчук Чинија Шпагети Чинија со

DEN 614.00
DEN 959.52
-36 %
Од стока


Бренд Име:
PEONYFUN
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Количина:
1
Производство:
Еден
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Под стаклен
Капацитет:
Шаблон Тип:
Цврста
Dinnerware Тип:
Чинии
Име на производ:
Сад
materail:
Керамички
Големина:
FIG.
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*Сад
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед
R

Додатоци на производи