.

.

Уникатен Индустриски Едноставна Правец На Модерна Метал Круг Чај Маса Дневна Соба Поставува Три Слободно Чај Маса Ретро Кафе На Маса

Уникатен Индустриски Едноставна Правец На Модерна Метал Круг Чај Маса Дневна Соба Поставува Три Слободно Чај

DEN 31539.00
DEN 33552.00
-6 %
Од стока


Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Инсталација Метод:
Автономни
Место на Потекло:
Кина
Обликот:
Круг
Со Складирање:
No
Укината:
No
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
OC
Стил:
Село
Изглед:
Модерна
Големина:
41X41X43CM
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AIBOULLY
Со Ролки:
No
is_customized:
No
R

Додатоци на производи