.

.

Универзална 4 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни Литиум Батерија Полнач На АА/AAA Ni-Cd Ni МЗ Акумулатори ЕУ/САД Plu

Универзална 4 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни Литиум Батерија Полнач На АА/AAA Ni-Cd Ni МЗ Акумулатори

DEN 768.00
Од стока


Дизајниран за АА / AAA Ni МЗ / Ni-Cd батерии акумулатори
Можете да го полните 1 - 4 парчиња АА / AAA Ni МЗ / Ni-Cd батерии во исто време
Тоа обезбедува 4 независни полнење слотови
Со LCD, интуитивен екран на полнење државата, лесен за употреба
Интелигентни компјутерски чип за контрола на процесот на полнење :
На AV интелигентна технологија, за да се отсече брзо полнење режим, автоматски пренос на trickle-полнење на владата, сигурен и безбеден
Во текот тековната заштита :
Постојан струја на полнење на владата за да се спречи сегашниот флуктуации влијае на батеријата
Температура заштита :
Кога се над-температура ( 60 Сте.C или повисока ) се јавува во полнење на батеријата или полначот, тоа ќе престане да полнење автоматски
Краток спој заштита за да се спречи краток спој и да се обезбеди употреба безбедност
Авто-идентификуваат функција : ги Идентификуваат не-акумулатори, кратки-коло батерии и неисправни батерии, а потоа го полначот не ќе може бесплатно да се осигура безбедноста на употреба
Освежување на батеријата функција : Тоа може да го активирате и поправка на отпадот на батеријата ( напон е на ниско ниво - 0 - 0.9 V )
Автоматско исклучување функција : Ако батериите се целосно наполнета, полнач ќе се отсечени напојување автоматски
Во светот напон, погоден за сите земји ширум светот
Влез : AC100 - 240 V 50 / 60 Hz
Излез : DC1.2 V 2000m A
Производ големина : 108*65*28mm
АА батерија : 1800m A x2, 1000m A x 3,500 m A x 4, 300m A x 4
AAA батерија : 500m A x 2, 1000m A x 1, 250m A x 3, 225m A x 4
Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас кога ќе примате било какви прашања во врска со стоката ,Ние ќе се реши за прв пат .Ве молиме не го ни даде лоша критика, благодарение,верувајте ни.
Ние го прифатат плаќање преку Alipay.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена пред трансакцијата се затвора.
Ако сте ја купиле повеќе објекти,ве молиме додадете сите да количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Ние само брод да се потврди Apliexpress адреси,ве молиме двојно проверете и уверете се.
Услуга пренесува време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено одложување за време на сезона или шпицот на сезоната.
Ние НЕ сме одговорни за cutoms давачки, локалните даноци ИЛИ било која друга увоз такси.
3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Комуникацијата е двонасочна улица! Било какви прашања или спорови, ајде да комуницираат со пораки за да дознаете најдобар начин да се решат!
Ние сме совесни aliexpress продавачот. Ако не сте задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Повратни информации, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.

Батеријата Број:
4
Пакет:
Yes
Брзо полнење:
No
Бренд Име:
JHOPASS
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
R

Додатоци на производи