.

.

[BYSIFA] Виолетова Квадратни Марами 2017 Нов Стил Франција Бренд Свила Шамија Shawl 90*90cm Пролет, Есен Дами Муслимански Глава Шамија Кејп

[BYSIFA] Виолетова Квадратни Марами 2017 Нов Стил Франција Бренд Свила Шамија Shawl 90*90cm Пролет, Есен Дами

DEN 182.00
DEN 191.52
-5 %
Од стока


Модел Шоу

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
BSH-DFJ-453
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Полиестер
Големина:
90*90cm
Ткаенини:
Сатенски
Обрасци:
Цвеќиња
боја:
Темно Розова
погоден:
пролет, лето,есен и зима
Стил:
марами, обвива,shawl и глава шамија
Pacakge:
нормално opp вреќа контактното пакување)
R

Додатоци на производи