.

.

100pcs Бесплатен превозот Сирена Коса Лакови крупните Риби Холограмот Скала Лента за Коса, Лак

100pcs Бесплатен превозот Сирена Коса Лакови крупните Риби Холограмот Скала Лента за Коса, Лак

DEN 9120.00
DEN 9600.00
-5 %
Од стока


1.Објектот спецификите
100pcs Бесплатен превозот Сирена Коса Лакови крупните Риби Холограмот Скала Лента за Коса, Лак
Најновите мора да се има твин (tween) на косата додаток ' Jo Jo Лакови
*Гигант коса клипови кои неодамна се стекна популарност;
*Родителите на основно-училишна возраст децата може да се забележи ги во детско игралиште : големи шарени лакови младите девојки се носи на врвот на конска опашка или пунџа
*Потпис лакови се носи од страна на 13-годишниот You Tube ѕвезда Jo Jo Siwa кои стекна слава на НАС ТВ серија Танц Мајки, реалност покаже таа замина минатата година. Таа во моментов има 3.7 милиони следбеници на You Tube.
Детали :
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак големина : 18*13cm
5.6 cm Клип
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
YV162154
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер
R

Додатоци на производи