.

.

1 КОМПЈУТЕР Продажба Златна Легура Sivery Коса Јаже Ретро Метални Модни Поставен Лист Круг Топката Черепот Стил Еластична венчиња

1 КОМПЈУТЕР Продажба Златна Легура Sivery Коса Јаже Ретро Метални Модни Поставен Лист Круг Топката Черепот

DEN 25.00
DEN 33.60
-26 %
Од стока


Драги Пријатели На :
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно! Предмет тип : еластична коса јаже/бендот Материјал : метал Количина : 1 парче Боја : златна,сребрена Шема : Лист,Триаголник,Круг,Топка,Череп Пол : жените,дами,девојче,девојче
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот :
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/" САД : 10 - 35days.
Велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена.
Бразил и Русија : 30-60 дена.
Други земји : 15-55 дена.
Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Повратните информации :
Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу Враќа :
Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време Ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Новина
Материјал:
Гума
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Легура
Количина:
1pc
Стил:
Метални Легури Геометрија
боја:
Златна,Сребрена,Bronzen
Топката Големина:
за 3cm
Круг Големина:
за 3.8 cm
Лист Мазна Големина:
за 2.3 см*9cm
Триаголник големина:
за 3cm
Златна Големина:
околу 2,5 cm*9cm
Черепот Големина:
околу 2,5 cm
R

Додатоци на производи