.

.

Mahoosive Моден Бренд рачно изработени Дрво Лак врски Bowtie Пеперутка Gravata Врски За Мажи DIY Точка Mens Дрвени лак вратоврска

Mahoosive Моден Бренд рачно изработени Дрво Лак врски Bowtie Пеперутка Gravata Врски За Мажи DIY Точка Mens

DEN 287.00
DEN 955.20
-70 %
Од стока


Бренд Име:
MAHOOSIVE
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Најлон
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жени,Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина:
One Size
Број На Модел На:
11-11
Тип На Објект:
Врски
R

Додатоци на производи