.

.

Мода за мажи занитвам појас Панк рок појас черепот на главата дух ноктот на тешки метали широки појаси хип хоп голема занитвам појас жените Подарок

Мода за мажи занитвам појас Панк рок појас черепот на главата дух ноктот на тешки метали широки појаси хип

DEN 630.00
DEN 1145.28
-45 %
Од стока


Материјал : СТП кожа + појас тока главата Метал .
Големината на појас : појас тело е да имате 2 Size должина .
105 cm и 115 см . ( Не вклучуваат појас тока ) ширина околу 3.8-4 CM се Прилагоди на должината на појас, како што следува : Олабави завртки со шрафцигер под главата појас тока , износот на добра големина, а потоа се сече удар заостри завртки . Може да се намали до околу 10 CM , занитвам дел не е truncated. Појас (со исклучок тока) стандардна должина 105 CM , можете да оставите порака за 115 CM .

Појас Должина:
105CM
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
003
Тока Должина:
8cm
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
6cm
Стил:
Новина
Појаси Материјал:
PU
Бренд Име:
Ла MaxPa
R

Додатоци на производи