.

.

Mahoosive Бутик Метал Главата Лак Врски За Младоженецот Мажи Жени Пеперутка Солидна Bowtie Класичен Gravata Cravat Freeshipping

Mahoosive Бутик Метал Главата Лак Врски За Младоженецот Мажи Жени Пеперутка Солидна Bowtie Класичен Gravata

DEN 287.00
DEN 955.20
-70 %
Од стока


Бренд Име:
MAHOOSIVE
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Најлон
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жени,Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина:
One Size
Број На Модел На:
11-11
Тип На Објект:
Врски
R

Додатоци на производи