.

.

2017 Нови Зимски Шамија Луксузен Бренд Plaid Флорални Burnout Сомот Tassel-шамија Жените Shawls и Обвива Hijab Шамија Божиќ Подарок

2017 Нови Зимски Шамија Луксузен Бренд Plaid Флорални Burnout Сомот Tassel-шамија Жените Shawls и Обвива Hijab

DEN 504.00
Од стока


2017 нови пристигнување луксузен бренд сомот шамија жените plaid флорални burnout сомот зима шамија жените мода сад евра poncho Големина : 157cm x 50cm тежина : 115g Пакување : Како по барање на Располагање во многу бои. Различни Дизајни на располагање. Висок квалитет со конкурентни Цени. Купи 1 десетина или повеќе квантитет можат да уживаат во повластен попуст Забелешка : Ако сте се купи 10 Парчиња или повеќе ,можете да уживате во 5% повеќе diacount !! Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме , јас wll ви даде задоволителен одговор.ви благодариме !

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
Viscose,Rayon
Број На Модел На:
Plaid флорални
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
135cm-175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% viscose
Големина:
157*50 cm
боја:
црвена ,сива ,кафеава
Сезоната:
Пролет, есен зима
Повод:
Свадба ,забава ,дневен фустан
празник:
Мајка дена ,Божиќ Подарок
R

Додатоци на производи