.

.

50 компјутери Рака Прилагодите направи siliver работ лента corker пони бесплатен превозот curel со ластичиња verity на шарени искра

50 компјутери Рака Прилагодите направи siliver работ лента corker пони бесплатен превозот curel со ластичиња

DEN 1828.00
DEN 2150.40
-15 %
Од стока


~~~~ОПИС~~~~
Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.
има 10 компјутери Corker панделки да се врзуваат заедно со еластична.Тие се во прилог на конска опашка држачот.Ова е одлична мешавина на Различни бои за 3/8 инчи панделки.Должината на секоја лента се 11-12 инчи за.Можете да го изберете вашиот Corker конска опашка од
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на Corker конска опашка само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на одлуки и превозот.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата .
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд ранд
алигатор клип

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Акрилик,Ацетат,Chiffon,Viscose,Бамбус Влакна,Памук,Rayon,Микрофибер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Tiaras
R

Додатоци на производи