.

.

2017 NewFashionVintage Широк Заврзана Headband Нова Комбинација Headwear Жените Hairband 2017 Коса Додатоци за Grils Висок Квалитет

2017 NewFashionVintage Широк Заврзана Headband Нова Комбинација Headwear Жените Hairband 2017 Коса Додатоци

DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %
Од стока


Пердув име на Производ : Девојки/Жени Коса Клипови Meterial : Крпа Chiffo Пакување : 1pc
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Рака мерење ќе има мала грешка .
цел
цел> $ 5, брод Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(Allначин на следење)

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
FC489A
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Plaid
Име 1:
Headband
Име 2:
Жените hairbands
Име 3:
Headwear
R

Додатоци на производи