.

.

6 инчен 5pcs/многу Божиќ Grosgrain Лента Наредени Клипови Barrette Коса Поклон Bowknot Headwear Деца Девојки Коса Додатоци

6 инчен 5pcs/многу Божиќ Grosgrain Лента Наредени Клипови Barrette Коса Поклон Bowknot Headwear Деца Девојки

DEN 360.00
DEN 479.52
-25 %
Од стока

Повеќе стилови на повеќе концесии
6 инчен Божиќ Grosgrain Лента Наредени Клипови Barrette Коса Поклон Bowknot Headwear Деца Девојки Коса Додатоци
Материјал : Висок Квалитет Grosgrain лента
Лак големина : околу 6 инчи
Состојба : Нова Рачно Изработени
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
RuoShui
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
CH003
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
лак големина:
6 инчи
Материјал:
grosgrain лента
Повод:
Секојдневниот Живот, Партија,Танц
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи