.

.

2017 Есен Шамија Жените Чипка Чиста Метален Изгорени-out Цветни Печати Триаголник Mantilla Шамија Tassels Shawl Tassel Pashmina Coloful

2017 Есен Шамија Жените Чипка Чиста Метален Изгорени-out Цветни Печати Триаголник Mantilla Шамија Tassels Shawl

DEN 61.00
DEN 70.08
-13 %
Од стока


Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Тип:
Pashmina
Тип На Објект:
Марами
R

Додатоци на производи