.

.

Мешана Боја Еластичен Појас Мажите Ткаени Еластична Се Протега Појас Плетенка Плетени Се Протега Појас Со Покриени Buckle1-3/8 Широк Висок Квалитет

Мешана Боја Еластичен Појас Мажите Ткаени Еластична Се Протега Појас Плетенка Плетени Се Протега Појас Со Покриени

DEN 390.00
DEN 750.72
-48 %
Од стока

П : Колку чини да брод на мојата адреса ?
О : за Повеќето земји и региони се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet. П : јас сум веледрогерија, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите производи, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако сакате да купите голем број, ве молиме контактирајте со нас .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Ако не сте ги задоволи со стоката, ве молиме не двоумете се да не контактирате на време, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Изработени од квалитетни материјали дополнуваат вашиот уникатен стил со едноставен, но елегантен појас што ќе бидат сигурни дека за да се направи вашите пријатели, семејство и колеги завидлив.Предмети нормално брод во рок од 48 часа по уплатата.
Стигнат до најголемиот број на земји во рамките 35-60 дена.Другите се исто така ниски товар. Удобноста се Водат Дизајн - овозможува носат 3" далеку од вкупната должина
2.Ве молиме бидете сигурни адреса и телефон се точни, особено Русија клиенти ,ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царина или други можеби
одложување,така ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на пат, и ние ќе песна тоа за вас.Боја разликата е неизбежна, бидејќи на светлината
агол, екранот,фотографијата и така натаму, отпадоци боја разликата е нормално, ние се обидуваме да се задржат на минимум, тоа не може да биде
причината за враќање на стока
6.Појас Околу : 35mm или 1-3/8" Широк - Тока Прибл : 1-5/8"
5. Повеќето земји и региони се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet .
Нема право големина? Контактирајте ја нашата Онлајн Servi ce
Здрав и удобен на половината, овој појас оди одлично со фармерки и други секојдневен тимови. П : Производ и фотографии се исти?
A : Да, на сите фотографии се реални. П : може да се означи со пониска вредност на тоа?
A : Да, Да биде непотребен царински давачки, Ние обично го направи Помала вредност на Парцели кога Вредноста е поголема .Мека Еластична Ткаенина испреплетени да се водат и да им овозможи на воздухот за ладење
3.ние ќе ви даде
најдобра цена, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Како снимањето светлина, агол и боја прикажува, предмети и фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
За Боја :
Боја разликата е неизбежна, бидејќи на светлината агол, екранот,фотографијата и така натаму, отпадоци боја разликата е нормално,
ние се обидуваме да се задржат на минимум, тоа не може да биде причина за да се врати стоката. ние ќе ви даде совети за да изберете големина.Појас Материјал : Еластична +Стп Дел и Крајот
6.Ако не можеше да се потврди,
ве молиме контактирајте со нас .
Враќање & Наплата :
ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето да се врати. П : Што големина е во право за мене?
A : Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата топ производ големина маса,избор на големина производи.Појас Тока Материјал : Цинк Легура
7. П : дали постои следење на број за мојата нарачка ?
A : Да, има и следење на број ,можете да ја проверите на пратката статус.Погоден Половината Големина : Од 30 " Да Се 52 "
Плаќање : Превозот :
1.
Обично откако ќе се плати за вашата нарачка, два работни дена ние ќе ви испратиме нарачка, поради работа транспорт поштата,
најверојатно ќе биде во 5-6 дена следење на информации за дисплејот, на што е, не грижете се.Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.
Повратни информации :
1. секој увоз
цените или таксите се купувачот одговорност.П : Ако не го примите објект многу долго време ,она што можам да направам ?
А : ве Молиме контактирајте со нас ако не го добие парцела многу долго време, ние
ќе песна за тебе, и ако потврди се загубени, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.

Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm, 135cm, 140cm, 145cm, 150см, 155cm, 160cm
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Полиестер,Плетени,СТП,Ткаенина,Faux Кожа,Платно,Метал
Бренд Име:
KAVENPETER
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Појас Ширина:
3.4 cm
Тока Должина:
5.5 cm
Тока Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
KPE001-1
Шаблон Тип:
Шарени
еластичен појас:
моден стил
Тока Стил:
pin тока
Тока Материјал:
Цинк Легура
Појас Стил:
еластичен појас мажи
Име:
Cinto , Riem
квалитет:
Дизајнер Riemen Hoge Kwaliteit
R

Додатоци на производи