.

.

DANKEYISI Дизајнер Свила Шамија Жените bandana hijab Шамија Зима Голема Плоштадот Крпа Природна Свила Женски foulard femme Марами

DANKEYISI Дизајнер Свила Шамија Жените bandana hijab Шамија Зима Голема Плоштадот Крпа Природна Свила

DEN 1041.00
DEN 1387.20
-25 %
Од стока


DANKEYISI Висок Квалитет 100% Чиста Свила Шамија Жените Шамија Bandana Shawl Луксузен Бренд Дизајнер на Женски Печати Шамија Pashmina Заврши hijab Дама
Материјал : 100% природна свила
Мерење : 85 x85 cm/33.5 x33.5 инчен (Грешка Опсег 1-3cm)
Stype : шамија,кејп,shawl.капак-ups-от
стил : Мода Доброто Кина стил.
Погоден За : Жените,Девојка.
Погоден За Сезони : Пролет,Есен,Лето,Зима
рака мие со ладна вода со неутрален детергент , облека впива во вода не повеќе од пет Минути, нежно чистење на рацете, исплакнете го, не присилува сува, виси сува;
Најдобар свила облека не се мијат со машина за перење, се мијат свила chiffon, сатен облека, треба да хемиско чистење
Љубезно ве молиме да забележите
1. Руските купувачи ве молиме оставете ги вашите име и презиме се обезбеди успешна испорака
2. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува.

Бренд Име:
DANKEYISI
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
DKYSDK75
Тип На Објект:
Марами
соодветни сезона:
Зима, пролет, лето, есен
Потекло:
Hangzhou
Стил:
Плоштад
Состојки:
100% Свила
Големина (cm):
85cm-85cm
R

Додатоци на производи