.

.

Кореја Двојно Кристал Цвет Коса Accessries Жените Исклучителна CZ Кристал Коса Декорација Краток Шик Женски Hairband TeethHB0033

Кореја Двојно Кристал Цвет Коса Accessries Жените Исклучителна CZ Кристал Коса Декорација Краток Шик Женски

DEN 600.00
DEN 667.20
-10 %
Од стока


кликнете тука за повеќе нови предмети :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.
НАШИТЕ УСЛУГИ
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн.
ДОЛЖНОСТ & ДАНОК
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност.
ВРАЌАЊЕ & ЗАМЕНА
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.
Ви благодариме за шопинг во Продавница, ќе сакате да се забавуваш тука! Дојдам НАСКОРО, ние ажурирање на нови објекти секојдневието !

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Polyethersulfone
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
PJ.SDZM
Број На Модел На:
HB0033
Материјал:
Кристал
R

Додатоци на производи