.

.

Жешка 10 КОМПЈУТЕРИ 79 mm Пластични Barrette Коса Клип Црна Нови

Жешка 10 КОМПЈУТЕРИ 79 mm Пластични Barrette Коса Клип Црна Нови

DEN 71.00
DEN 76.80
-8 %
Од стока


Благородна Коса Клип Тренд на годината Благородна Коса Клип
Тренд на годината
Материјал : пластика
Димензија : прибл. 79 mm
Состојба : Нова
Тежина : околу. 52 g
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Единица за Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат
пакет содржина : 10 x Коса Клип
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Bandanas
Материјал:
Viscose
Број На Модел На:
FS
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Headwear
R

Додатоци на производи